PATRON - licencjonowany zarządca nieruchomości od 2000 roku
zdj glowa

o firmie

Firma powstała w 2000r. Od chwili powstania zajmujemy się zarządzaniem-administrowaniem Wspólnotami i Spółdzielniami Mieszkaniowymi.

Naszą działalność prowadzimy w Warszawie na terenie dzielnic Mokotów, Śródmieście, Praga Północ i Południe oraz w okolicznych miejscowościach – Sulejówek, Wesoła.

zarządzamy

W obecnej chwili administrujemy-zarządzamy 55 Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz 2 Spółdzielniami Mieszkaniowymi. Powierzchnie administrowanych budynków wahają się od 1000m2 do 25000m2 (lokale mieszkalne, lokale handlowe, usługowe, biurowe).

zatrudniamy

Zatrudniamy 18 pracowników administracyjnych, 21 fizycznych (dozorcy), 10 administratorów, 3 księgowe, 2 informatyków, 3 Inspektorów nadzoru budowlanego

Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w administrowaniu budynkami (są wieloletnimi pracownikami na stanowiskach administratorów), posiadają ukończone kursy dla Zarządców nieruchomości, księgowe posiadają uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Inspektorzy nadzoru inwestorskiego zgłoszeni do Mazowieckiej Izby Inżynierów z pełnymi uprawnieniami.

współpracujemy

Współpracujemy z Kancelarią, która świadczy dla nas usługi prawnicze oraz z firmami usługowymi (elektrycznymi, hydraulicznymi, kominiarskimi, domofonowymi itp.), które pełnią dyżury i bezpośrednio obsługują nasze budynki.

dokonania

Na terenie dzielnic cieszymy się opinią firmy rzetelnej, zaangażowanej w poprawę życia mieszkańców, dbającej o poprawę stanu administrowanych budynków. Większość budynków przejmowaliśmy od Zarządów Budynków Komunalnych będących w fatalnym stanie technicznym. Dzięki naszym staraniom wygląd i stan techniczny powierzonych obiektów uległ znakomitej poprawie (wymiany instalacji CO, wod-kan, elektrycznych, stolarki okienno drzwiowej, ocieplanie ścian zewnętrznych, docieplanie stropodachów, strychów itp.). Budynki w większości z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, ale także nowo powstałych.

doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie owocuje tym, iż nie ma dla nas tematów, z którymi nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić.

Szef firmy posiada Certyfikat doradcy w integracji z Unią Europejską, Certyfikat do prowadzenia praktyk dla przyszłych Zarządców Nieruchomości. Jest wieloletnim wykładowcą na Uczelniach im. Łazarskiego oraz ekspertem i doradcą miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa.

PATRON,
Wejnerta 12, 02-619 Warszawa,
Tel/Fax: 22 844 26 91,
biuro@FZNpatron.pl

Nasze cele przy zarządzaniu nieruchomością:

  • satysfakcjonujące wyniki finansowe nieruchomości,
  • utrzymanie nieruchomości w należytym stanie technicznym,
  • ułatwienie dostępu do informacji o funkcjonowaniu nieruchomości,
  • pozytywne postrzeganie właściciela wśród właścicieli innych nieruchomości,
  • zwracanie uwagi na rzeczy, które w przyszłości mogą mieć wpływ na funkcjonowanie nieruchomości.

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa